polski | english | deutsch

      Polecamy: ZOSTAŃ RODZICEM | Wspomóż fundację: Wpłata On-Line| Zobacz: Przedszkole GNIAZDKO

Darczyńcy indywidualni

Aby wesprzeć finansowo rodziny z Wioski Dziecięcej w Rajsku mogą Państwo wybrać dogodną dla Państwa formę pomocy:

1.Zlecenie stałe.

Dyspozycję zlecenia stałego składają Państwo w placówce banku lub za pośrednictwem Internetowej obsługi Państwa rachunku. W przypadku zlecenia stałego, mogą Państwo w każdej chwili zmienić wysokość przekazywanych środków, lub całkowicie z niego zrezygnować. Wszystkie formalności, są załatwiane między Państwem, a Państwa bankiem.
Prosimy o przekazywanie Fundacji "Bliżej Człowieka" informacji, iż zdecydowali się Państwo ustawić zlecenie stałe. Pomoże nam to w planowaniu wydatków na kolejne miesiące.

2.Przelew on-line.

Podobnie jak w przypadku zlecenia stałego, przelew mogą Państwo wykonać w placówce banku lub za pośrednictwem Internetowej obsługi Państwa rachunku. Przelewem mogą Państwo przekazać każdą kwotę. Nie ma żadnej kwoty minimalnej, a każda 1 złotówka przyczynia się do poprawy los naszych podopiecznych. Wszelkie formalności, są załatwiane między Państwem, a Państwa bankiem. Przelew może być jeszcze prostszy jeśli skorzystają Państwo z możliwości przekazania nam wsparcia za pośrednictwem przelewu on-line. Bezpieczeństwo tej operacji gwarntuje firma DotPay.


3.Przekaz pocztowy.

Aby pieniądze, które chcecie Państwo podarować trafiły do nas wystarczy wydrukować przekaz pocztowy, uzupełnić o kwotę i Państwa dane i zanieść go na pocztę. Dokonanie przelewu, lub dokonanie wpłaty za pośrednictwem przekazu pocztowego sprawi, że podarowane przez Państwa pieniądze trafią do nas już w kilka dni.4.Materiały budowlane.

Przekazując nam materiały budowlane pomagają nam Państwo przy remontach domów, ich docieplaniu oraz wspierają rozbudowę Rajskiej Wioski. Dzięki tego typu pomocy nasze domy staną się domem rodzinnym dla kolejnej gromadki dzieci. Oto lista najbardziej niezbędnych materiałów.

5. Przelew bankowy.

Nasze rachunki bankowe na które przyjmujemy darowizny:

1). Raiffeisen Polbank w Oświęcimiu
60 1750 1048 0000 0000 2002 4364

6. Zamiast kwiatów na ślub.

Ślub to jeden z najpiękniejszych momentów naszego życia, który jeszcze długo wspominamy. Cieszą nas również prezenty, które dostajemy z tej okzaji od bliskich. Lecz kto z nas pamięta jakie kwaity dotsał, a tym bardziej od kogo. Coraz więcej par młodych decyduje się na rzeczy twarlsze od bukietu kwiatów pomagając w ten sposób potrzebującym tej pomocy dzieciom. Przekazują artykuły szkolne, inne dary rzeczowe lub drobne darowizny.

Jeśli chcecie aby Wasi goście sprawili, że Wasze szczęście będzie pomnożone, poprzez pomoc dzieciom osieroconym z Wioski Dziecięcej im. J. Korczaka to prosimy o bezpośredni kontakt.

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

lub za pomocą formularza kontaktowego.


ZBUDUJ Z NAMI DOM budujemydalej.pl

Przyjaciele


Strona główna | Aktualności | O fundacji | Wioska dziecięca | Mieszkańcy | Jak nam pomóc? | Kontakt
Copyrights 2014 Fundacja Bliżej Człowieka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Fundacja "Bliżej Człowieka"
ul. J. Korczaka 34 Rajsko, PL 32-600 Oświęcim
Nasze konto: 60 1750 1048 0000 0000 2002 4364 / Raiffeisen Polbank